Author: p***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Tốt nhất không nên mua. Tóc ko thật
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 208.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 280 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2211090682828954 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: p***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Tốt nhất không nên mua. Tóc ko thật
Màu sắc: Nhiều màu
Author: v***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Veryyyyy cuteeeeee loveeeeeeeee itttt
Màu sắc: Nhiều màu | 1 photo(s)
Author: c***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Woow amazing nice quality
Màu sắc: Nhiều màu | 3 photo(s)
Author: k***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice n good quality.. easy to wear too
Màu sắc: Nhiều màu | 2 photo(s)